"Literackie podróże z Panem Samochodzikiem" - wyniki konkursu

W sobotę 17 czerwca w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Piszu odbył się II etap konkursu czytelniczego „Literacka podróż Pana Samochodzika”. Konkurs adresowany był do uczniów klasy V-VI szkół podstawowych z gminy Pisz. Konkurs miał formę testu składającego się z pytań zamkniętych i otwartych, na których rozwiązanie było przeznaczone 30 minut. W zmaganiach konkursowych udział wzięło 13 uczniów z sześciu szkół podstawowych.

Komisja konkursowa (jury):

• Katarzyna Magnuszewska (Dyrektor MGBP),
  • Małgorzata Samsel (bibliotekarz - MGBP),
  • Joanna Grądzka (nauczyciel - SP Uściany).

Po sprawdzeniu testów konkursowych okazało się, że dwie uczestniczki uzyskały taką samą najwyższą punktację. W związku z tym przeprowadzono dogrywkę w formie ustnej.
Wyniki konkursu:

• I miejsce - Katarzyna Pieloch ze Szkoły Podstawowej w Liskach
  • II miejsce - Roksana Piaskowska ze Szkoły Podstawowej w Liskach
  • III miejsce - Eliza Nadolna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu

Wyróżnienia:

• Patryk Murach ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu
  • Kacper Poreda ze Szkoły Podstawowej w Liskach

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Zwycięzcy oraz uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy.
MGBP serdecznie dziękuje Pani Dyrektor WMBS w Piszu za wsparcie oraz Paniom z bibliotek szkolnych za pomoc w organizacji konkursu.